Author: E***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Got it for a friend and she liked it
Color: Gold
Price: £11.49
Original Price: £11.99
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 280 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2310056715778157 |
Overall Rating: 4.82/5
Author: E***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Got it for a friend and she liked it
Color: Gold
Author: c***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Color is so nice i love it and easy to use ❤️
Color: Gold
Author: j***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really good quality!
Color: Brown
Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really cute, hair falls out a lot and easily though, please like hahaha
Color: Gold | 1 photo(s)